17.12.18

SUNDAY TALKS

Pitchfork vyhlásil 50 nejlepších alb uplynulého roku. Většinu z nich jsem neznala, a tak si na Spotify pouštím jedno za druhým, poslouchám a ukládám ty, co mě baví. Už jsem je zvládla skoro všechny a uložila si například Adianne Lenker, kapelu The Internet nebo Kali Uchis.

Na beauty blogu Intothegloss nejraději čtu "Topshelves", kde píšou o beauty rutinách osobností ze zajímavých oborů. Nedávno tam dokonce byl David Beckham! Mě tentokrát bavila kosmetickýá polička Jeanne Damas, uhrančivé francouzky, která kromě své módní značky nově založila kosmetickou značku, která nabízí 3 totálně boží rtěnky (opomenu fakt, že mají téměř totožný obal jako rtěnky Charlotte Tilbury...). Inspirovala mě k tomu, abych více nosila červené rty (třeba Ruby Woo od Mac, ta je totálně boží a mnou dost opomíjená. Máte taky nějaké takové barvy, kterých se straníte, i když vlastně nevíte proč?).

60 vteřin s Isabele Marant. Další šarmantní francouzka, která vypadá super cool v šedých vlasech a člověk by díky ní skoro začal kouřit.

Tenhle článek o Mel B (Spice Girls) v The Guardian. O tom, že i silná žena, prototyp (a jedna z prvních, která vůbec hlásala) GIRL POWER se může ocitnout v násilnickém vztahu a lhát okolí, že je vše v pořádku. Nečte se lehce...
"When they were together, she got a tattoo down her side. "It said,Stephen, till death do us part, you own my heart. Has she had it lasered? "No. I got it cut out. I was put under for it, and I said to the doctor. Give me the ugliest scar ever because I want it to be a reminder that that ugly person is cut out of my life.‘"

Lena Dunham. Kontroverzní osoba. Sama nevím, jak na tom s ní jsem. Seriál Girls mě bavil moc. Její film Tiny furniture a kniha Not that kind of girl taky. Její skandální výroky (o potratech, rasismu atd.) už trochu méně. Na The Cut si můžete přečíst její profil, kde mluví o svém rozchodu, operacích, které za poslední rok prodělala i o jejích plánech do budoucna.

Jestli se vám už nechce víc číst, pusťte si toto video, kde ikona Victoria Beckham rozebírá své outfity z minulosti.

Kdo čte můj blog déle, tak ví, že Sunday talks jsou výběry toho nejzajímavějšího, co jsem za poslední dobu četla či viděla. Někdy Talks vyjdou v neděli, někdy taky v pondělí nebo ve středu :) Pokud chcete častější tipy, mrkněte ke mě na twitter, kde sdílím články a videa častěji.

0 komentářů: