18.07.14

Summer pink gloss

V létě ráda nosím lesky na rty, nejlépe růžové. Za poslední dobu se mi jich pár nasbíralo a tyto tři jsou moje absolutně nejoblíbenější. 


Mini verze Lancome Lip Lover (odstín 316) zvnějšku vypadá docela nezajímavě, ale na rtech je to krásná lososově růžová. Lepí úplně minimálně a na lesk vydrží docela dlouho (i pár hodin!).

Maybelline Colorsensational shine gloss jsem si koupila díky doporučením z youtube (a díky tomu, že v drogerii Teta byla na vše od Maybelline sleva 50%) a nelituju. Lehce růžový lesk (opět, v lahvičce vypadá jinak než na rtech, není tak drasticky růžový) v odstínu Pink shock je ideální pro letní dny.

Butter gloss od NYX jsem chtěla vyzkoušet už dlouho, ale v Douglas na Václavském náměstí, kde se dá NYX koupit, měli vždy ty nejlepší odstíny vyprodané. Jednou jsem ale měla štěstí a byla jsem tam zrovna, když dostali nové, tak jsem neváhala a vybrala si odstín Vanilla cream pie. Kromě krásné barvy (a docela dlouhé výdrže) lesk i hezky vanilkovo-ovocně voní.


16.07.14

Přibližně před měsícem jsem se byla podívat na ranní prezentaci podzimní kolekce značky Orsay. Přestože bylo ohromné vedro, byla jsem nadšená z kabátků, kožených bundiček a jemných svetrů, které jsou v kolekci zastoupeny (a která je již v prodeji).

V poslední době jsem si oblíbila trend "statement" náhrdelníků, které oživí (mé) jednoduché outfity a Orsay má v podzimní kolekci několik takových. Podzim je rozdělený do několika podsekcí a to Beauty metal, Boho chic, Urban Folk, Party glam a Cosy time. Mě nejvíce zaujalo Beauty metal (černá, kůže...) a Cosy time (měkoučké svetry). 

Ráda jsem taky po delší době potkala Miu a seznámila se s milou Leonou. Na sobě jsem měla nové dlouhé šaty, a myslím, že si takových to dlouhatánských šatů musím pořídit více, protože jsem se v nich cítila opravdu skvěle.

fotky kolekce jsou ze stránek Orsay