22.03.13

NEWS

S pátečním večerem přichází pár novinek... Zaprvé bych vás rozhodně chtěla upozornit na SOUTĚŽ na facebooku Bobbi Brown Česká republika. PRETTY POWERFUL BEAUTY STORIES. Bobbi Brown spustila celosvětovou soutěž, na jejímž konci je cesta do New Yorku! Stačí se soutěže zúčastnit, vybrat si jednu kamarádku na fb, vybrat si design vlastní beauty story a napsat, proč právě VY DVĚ jste PRETTY POWERFUL. Každý týden bude vybrána jedna vítězka, která získá produkty v hodnotě 4000 Kč. Tak to půjde až do 2/5, kdy bude vybrána vítězka z celé ČR. Z našeho regionu bude celkem 17 vítězek, a z těch si sama Bobbi Brown vybere tu, která se svou kamarádkou (s tou, kterou soutěžila) pojede do New Yorku! 
Tak co, půjdete do toho?

A když už jsme u toho facebooku, nezapomeňte na můj profil Katie in black! Přidávám tam fotky svých oblíbených outfitů, různé (zajímavé) odkazy a podobně :).

Chtěla jsem vás taky informovat o stavu při hledání spolubydlící - checked! Vybraly jsme skvělou slečnu, brzy se nastěhuje, už se těším! New friend se hodí vždy, že ano? (A děkuji všem za tipy :).

Teď jsem na víkend ve svém rodném městě, dnes jsem prošla místní second handy a přestože jsem neměla moc štěstí, koupila jsem si jeden top, do kterého jsem se zamilovala, perfektně mi sedí a stál celých 20 Kč! No neudělal by vám takový nákup radost? Mně teda ano :)

Na závěr song, který mi rozjasňuje poslední dva dny.
Mějte super víkend!


7 komentářů:

Zuu řekl(a)...

Jdu hned na tvůj facebook a budu ti fandiiit! :*
taky mám fb page ;)
https://www.facebook.com/pages/Zuuwas-Channel/187304091376446

Anonymní řekl(a)...

V praze slunecno,naplavka s valdou bez tebe ;( muj tip na vylet. Vystava jarni zemedelec v lyse nad labem :) za chvili vyrazime!

milivankatova řekl(a)...

Já chci nějakou soutěž, kde můžu hrát i když nemám fcbook....

Katie řekl(a)...

Zuu: dik :)

Anonymní: Jarní zemědělec? No, to mi pak musíš říct, jaké to bylo :D

Aravisina: tak tohle nepořádám já, ale celkově Bobbi Brown, každopádně u mě brzy bude soutěž, u které snad fb potřeba nebude..:)

Accrochable řekl(a)...

Beautiful song!

xo

Anonymní řekl(a)...

koupila sem si sadbové brambory a za 14dní je budu sázet :D :D :D

milivankatova řekl(a)...

Super super, žádný článek u Tebe mi neuteče, tak si konečně zasoutěžím!