20.12.12

Christmas bike

Přestože na Vánoční svátky v Praze nebudu, chtěla jsem si udělat doma trochu atmosféru. Co myslíte, povedlo se? :)

18.12.12

Make a wish

Moje malá wishlist nástěnka jako inspirace pro Ježíška :). Letos nic nutně nepotřebuju, takže jsem si vybrala věci, které mě opravdu potěší. Šílené ponožky (poslední dobou jsem na ně zatížená, kromě Happy Socks mají super i v Topshopu), něco hezkého do bytu, další lomo, něco na sebe a taky na čtení. Nezlobila bych se ani za nové Wesc sluchátka, mám jedny už téměř dva roky a jsem s nimi moc spokojená. Po Vánocích bych taky chtěla rozšířit svou "sbírku" tetování, už mám vše vymyšleno, jen to realizovat.

Co si letos přejete vy?


Vše můžete najít na freshlabels. To je přesně obchod, kde bych si vždy něco vybrala. Pokud ještě sháníte dárky na poslední chvíli, tak máte šanci něco objednat až do 21.12., 12 hodin, do tohoto termínu vybrané věci ještě dojdou do Vánoc!:)  (+ malý tip, při objednávce nad 2500 Kč dostanete láhev OHYO zdarma! A tu zase od vás někdo může dostat pod stromeček).


11.12.12

INSPO

Pravidelně si do počítače ukládám fotky z blogu Stockholm street style. Caroline má oko na stylové lidi a téměř každý den mi udělá radost dalším skvělým outfitem. Ráda se tam inspiruju, a i když poslední dobou žádné nové oblečení nekupuju (spíš se ho zbavuju, mrkněte na můj votočvohoz), tak zde nacházím další a další inovace do svého stávajícího šatníku.
Kde hledáte inspiraci?všechny fotky Stockholmstreetstyle

04.12.12

What makes me happy

K svátku jsem dostala aromalampu! Už jsem ji dlouho chtěla, tak jsem měla velkou radost. Zatím do ní mám jen vanilkový olej z Bodyshopu (voní skvěle) a tak přemýšlím, co dalšího si pořídit. Máte nějaký tip? Vidím to asi na nějaký vosk z Yankee Candle,hmm...

Mám rozečtenou bezva knížku - 27 aneb Smrt vás proslaví, kde vypravěčkou je nejen hlavní postava, ale i plyšové prasátko nebo auto :). Čte se to krásně, včera jsem ve vlaku zvládla asi 150 stránek.

No a nakonec vstupenky na dnešní koncert Luno v Roxy. Už jsem tu minule psala, že miluju jejich novou desku! V sobotu jsem Zeroth slyšela poprvé naživo na koncertě ve Valmezu a dnes se těším, až to uslyším znovu. Potkám tam někoho? Hrají tam i Super Tuzex Bros a The Prostitutes :).