31.03.11

Should I stay or should I go?

V pondělí ráno jsem se vzbudila s plánem, že vám vyfotím svůj den. Začalo a skončilo to se snídaní, pak se vše nějak zvrtlo a už jsem nevyfotila (radši) nic! Takže tady se můžete pokochat tím jedinným, co z mého plánu zůstalo :D.

V pondělí jsem se sečetla (pěkná trapárna), ještě ale zbývá na vyplnění bytový list, do toho se mi vůbec nechce. Taky jsem ten den byla na konzultaci ohledně bakalářky a stavila se do Rossmana pro něco, co tam vůbec neměli, zato tam měli jiné věci, takže jsem neodešla s prázdnou. Byly to kapky na rychlé schnutí laku na nehty, fialová metalická tužka na oči, světle fialový lak a korálová rtěnka (vše Essence).
 Tolik vychvalované, jsem zvědavá jestli budou fungovat.

Poslední dva dny se maluju jen s ní, barva se jmenuje Coralize me!
Úterý jsem celé proseděla v práci, večer jsme se spolubydlícíma a jedním kamarádem vyrazili do baru na víno, kde se to trošku pokazilo ve chvíli, kdy jsme se shodli, že je super nápad dát si pár panáků tequily! Nebyl to vůbec super nápad :D. Ještěže chodíme do baru Puerto Rico, který je o ulici vedle, takhle se domů vždycky nějak doplahočíme.
Dnes jsem akorát zašla na angličtinu, kde jsme zjistili, že nic neumíme, státnice jsou za dveřmi, máme strašnou výslovnost a nic se nestíhá. Rychle domů a do práce, kde jsem teď.
Jako bonus přidávám fotky mých jarních vůní!
 Ostružina ze Zary. Stála jen 9.95 EUR a vážně mi zavoněla. V České Zaře jsem ji viděla za 299 Kč, určitě si brzy koupím další balení.

Bulgari Jasmin Noir. Vůně těžší, spíš na večer. Mám v plánu ji darovat mamince, jistě jí bude vonět víc než mně.
Dobrou noc!

27.03.11

Let it be

Celý víkend jsem byla v práci a jsem totálně vyčerpaná. Nejhorší je, že si vůbec neodpočinu, zítra musím psát bakalářku a seminárky a jít na konzultace a shánět dárky pro dědu. Nestíhám spát a dnešní přesun času na letní mi taky moc nepřidal (vstávat v neděli v 4 hodiny je fakt 100% urážka :D).
Skončila sága článků o Drážďanech, taková telenovela trochu, že? Každopádně mám ještě pár fotek z perfektního focení v jednom muzeu, kde Bárb objevila fakt fotogenickou chodbu. 
Dnes pár fotek z minulé středy, kdy jsme snad 3 hodiny chodili po Praze a já díky mým super teniskám na klínku málem nedošla domů, jak mě bolely nohy :).

 Téměř při každé procházce mé kroky míří sem...:)
Outfit! :) Botky: obuv na Zborovské, džíny FF, tričko, brýle HM, kabátek Zara, taška (za kterou by se nestyděla ani Hermiona Grangerová) Mango :) 
 Pro fanoušky :D Nové DVD vyšlo!
A já ho mááám :)). Miluju Green Day.

26.03.11

Perfect weekend vol.3

Neděle začala skvělou snídaní. S holkama jsme se pořádně nacpaly! A měli tam báječný melounový čaj (ten musím sehnat!). 
Adélka nás dopoledne opustila, protože musela jet dříve do Prahy, Markéta, Bárb a já jsme se vydaly na prohlídku Neu Stadtu. Japonská zahrada nebo třeba muzeum se skvělou výstavou v Museu für Völkerkunde! Výstava se jmenovala Amazonien a byly v ní vystaveny artefakty z oblasti Brazílie z 20. století a současnosti. Nejvíce se nám všem líbily čelenky a všechny doplňky z peříček. Děsily jsme se "zaškrcených" noh domorodých žen. 

Po výstavě jsme se vydaly na kafe do McCafé (skoro všude jinak bylo zavřeno!) a posléze na Drážďanské zákusky do místní cukrárny. Poté už bohužel nastal čas odjezdu, zašly jsme si do hotelu pro zavazadla a vydaly se na nádraží, kde jsme si nakoupily jídlo na cestu a jely zpět do Liberce/Prahy. 
Díky Adélce a Bárb, že přišly na nápad tam jet! Když jsme se o tom poprvé bavily, přišlo mi to hrozně daleko, a teď je celý výlet za námi. 
Další fotky a skvělý článek najdete u Bárb na blogu.
 


24.03.11

Perfect weekend vol.2

Ve čtvrtek psát o víkendu, to je fakt styl :D. Ale asi je pořád lepší psát pozdě než vůbec.
V sobotu ráno jsem vstávaly velmi brzo, s kufry jsme se vyšplhaly do šíleného kopce na zastávku (jako fakt Liberec rulezz :D) a jely na nádraží. Po cestě jsme se ještě stavily v pekárně pro latté a výborné pečivo do vlaku. Na nádraží jsme byly o chvíli dřív tak jsme si krátily chvíli focením. 
Vlak přijel na čas a my mohly konečně vyrazit na náš dlouho plánovaný výlet! Cestou jsme obdivovaly okolí (spoustu srnek), zkoumaly mapu abychom věděly, jak se dostat do hotelu a cesta celkem rychle uběhla. Na nádraží v Drážďanech jsme si hned koupily zpáteční jízdenky (v Liberci to nešlo, doteď nechápu proč?), abychom s nimi neměly v neděli stres a vyrazily jsme do víru velkoměsta :D. Samozřejmě jsme podle mapy šly pár minut úplně opačným směrem, ale nakonec jsme přišly na to kam jít a zdárně jsme se dopravily do hotelu, kde jsme nechaly kufry a spěchaly do centra. Z našeho ubytování to bylo do centra okolo 5 minut cesty, takže úplně bájo! Prohlídly jsme si Altstadt, všechny krásné památky (opravené a znovupostavené), vyfotily se v automatu, daly si typický bratwurst :D, dokonce jsme stihly oběhnout i pár obchodů (Jen American Apparel zrušili :(). Na kávičku jsme se zastavily ve stylové kavárně Borowski na výborné latté a místní citronový tonic. 
Byly jsme také v galerii Zwinger, kde jsme poznali pověstné německé puntičkářství :D. Galerie zavírala v 18.00 a to si piště, že přesně v 18.00 se za náma zabouchly dveře. Málem jsem si ani nemohla zapnout kabát jak nás odtud místní průvodkyně vytlačovaly :DD. Každopádně i za tu chvíli, co jsme tam byly jsem byla nadšená! Jsem fanoušek moderního umění, ale takový Rembrandt mě taky neurazí :).
Večer jsme si zarezervovaly místo v restauraci, která nás zaujala hned ráno. Jmenovala se La Osteria a rezervaci jsme měly na jméno Katga :D. Dala jsem si dva Radlery (pivo+sprite) a skvělou pizzu! Servis byl perfektní a byli tam velice pěkní číšníci :D. Cestou z restaurace jsme si užily pohled na obrovský měsíc a vyčerpané jsme se vrátily do hotelu.
A teď nálož fotek od Bárb a dokonce i něco z mého foťáku!

 Čekáme na vlak a je nám zima.
 Turistka.
 Opět čekáme, tentokrát na fotky.
 :D. Jsem se na ně nějak nevešla! Když ten stroj začal rychle fotit, ani jsme se nestihly vzpamatovat.

 Nic jsem nekouřila, přísahám :D
 Zwinger. Člověk si takhle v klidu pózuje a najednou...:D


 Girls with beer! Sexy! :)

22.03.11

Perfect weekend vol.1

Pátek byl skvělým začátkem super víkendu :D. Co se mi stalo ráno vám ani psát nebudu, stačí že se mi Haninka smála :D. Každopádně mi přišel parfém (Bulgari - Jasmine Noir, není to úplně můj typ, asi ho nechám mamince), byla jsem v knihovně půjčit pár knížek k bakalářce, udělala jsem dobrý skutek a šla se projít v dešti k popelnicím :D. V jedné ruce taška s plasty, v druhé papír a deštník jsem nesla asi v zubech nebo nevím :D. Naše domácnost totiž pilně recykluje!
Odpoledne jsem nám zabalila kufřík (s Markét jsme měly společný :) a jela jsem na Černý most odkud mně, Markétě a Adélce jel autobus do Liberce. V Liberci na nás už čekala Bárb a po prvních zmatených rozhodnutích jsme dojely na kolej, kde jsme nechaly kufry a šly jsme na večeři do místní restaurace, kde měli skvělá jídla za ještě skvělejší ceny! Vrchní nás huboval, že jsme nedojedly :D. (To se mi teda nikde nestalo, ale co já vím, studentská hospoda má asi jiná pravidla :D)
K jídlu jsme si daly demižón Lambrusca a vymýšlely plány na následující dva dny. Později na kolejích jsme se uložily ke spánku a ještě aspoň hodinu si povídaly :D. (Fakt bych nemohla s někým sdílet pokoj, to bych prostě nemohla jít nikdy spát v kolik chci :D). A spala jsem v posteli s povlečením Kačeřích příběhů! 
Pokračování o sobotě a neděli snad zítra...:))

Oblíbená činnost...nalívám víno :D To, že jsem u každé skleničky trochu rozlila dodávat asi nemusím :D
 Bárb a naše stejná trička :D

21.03.11

Lil Inspiration

Jsem zpátky z Drážďan, bylo tam skvěle! Report i fotografie již brzy! Dnes se s vámi chci podělit o fotky, které mě v poslední době nejvíce zaujaly v blogovém světě.

 afterdrk.com
 tonbogirl.blogspot.com


 yvanrodic.com

 streetfsn.com
zdroj napsán u fotek, u těch kde není jsem zapomněla, odkud jsou :/