30.06.10

Whatever works

Woodyho Allena zbožňuju. Nejen jeho filmy (můj nejoblíbenější je zatím Scoop, říkám zatím, protože jsem neměla tu čest vidět všechny jeho filmy, ale pracuju na tom! :), ale i jeho povídky, četla jsem všechny, z těch, které jsou přeložené do češtiny, vždycky mě pobaví svým osobitým humorem.
Film Whatever works jsem měla v pc už delší dobu, ale čekala jsem na správnou chvíli. Jeho filmy si totiž nepouštím jen tak, musím mít na ně náladu :). Po zapnutí filmu jsem nesnášela hlavního hrdinu - Borise Yellnikoffa, ale časem jsem si ho zamilovala. To jak si zpívá písničku k narozeninám (2x) pokaždé, když si myje ruce aby smyl všechny bakterie, to mě dostalo :D. Přijde mi jako méně neurotická verze Woodyho Allena. Film doporučuju, zasmějete se a jistě se dozvíte i něco nového o teroii vesmíru!

“All I’m saying is that people make life so much worse than it has to be.”
—     BORIS YELLNIKOFF, WHATEVER WORKS

(zdroj fotek: tumblr

29.06.10

Tell me tell me why´re you upside down?

Nádhera, co? :DDDD Jeden hezčí wallpaper než druhý!
A takhle přežívám tyhle horký dny!  

28.06.10

My favourite pics

Dnes jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o fotky, které se nacházejí v mém pc ve složce "inspirations". Nejsou to ovšem jen inspirativní fotky, ale taky pěkní chlapci :D. Většina z nich pochází z tumblr.

27.06.10

Not a love song

Tak mám za sebou slavnostní vyřazení ze školy i závěrečnou chatu s milovanými spolužáky. Bylo to krásné a náročné! Bohužel z toho vyřazení mám samé fotky na nic, tak se aspoň pokusím nějakou ustřiženou (ať si holky nestěžují, že je zveřejňuju), ať vidíte aspoň ty šaty, nebo mé krásné boty, nebo něco z toho :D.
Chata byla úžasná, zatančili jsme, napili se (růžová bohemka rules!). Myslím, že to bylo důstojné rozloučení, dokonce přijel i náš pan profesor na chvíli! To bylo moc milé od něj. A dovezl Myslivce :D.
Ve čtvrtek jsme si udělali u Sissi malé grilování, měli jsme úžasný hermelín a taky opět pár litrů červeného, i když já snad jen dvě skleničky. Se lepším!
V pátek nám sousedka donesla křečka na hlídání, takže teď nedělám nic jiného, než že sedím před jeho klecí a povídám si s ním! Jen na chvíli jsem od něj odešla, když jsme s Haninkou jely na koncert Sunshine na Adrenalin Cup na Ostravici. To bylo! Koncert skvělý jako vždy, jen nás trochu rušily bandy opilých místních, kteří vůbec netušili, co to je Sunshine za skupinu a jejichž cílem bylo nejspíš nasrat co nejvíc lidí, co nejvíc lidí polít pivem a strkat do nich. Ale my se nedaly a docela jsme si celý koncert užily :)). 
A co dnes? Relax, čtení, mojito a hádání se s Marketuli, ať mi řekne něco, co mi nechce říct dřív než příští týden a mě to štve, protože to chci vědět hned! :)- edit. Ještě jsme byly s holkama v kině na Princ Persie a bylo to boží! Jako hlavně ten Princ Persie byl nádhernej no :D Koukat se na něj rozhodně dalo, pokud znáte někoho, kdo je mu aspoň trochu podobný, dejte mi vědět :D
 

21.06.10

Jak jsem se měla bájově, kapitola druhá

První o tom, jak jsem se neměla moc bájově! Minulý týden cestou na Den otevřených dveří, do školy, kam se hlásím nám prosím přestal jet vlak! Stáli jsme někde v poli před Olomoucí a já se modlila ať dojedu aspoň do večera, žejo. Nakonec jsme museli počkat na další vlak a tak jsem na tu přednášku o škole místo ve čtyři dorazila až někdy okolo půl páté a Markét ještě strašně chtěla sedět ve předu, takže si všichni museli všimnout, kdo přišel o půl hodiny později :D.
Večer jsme si za odměnu zašly do kina na Sex ve městě 2. Příběh opravdu stál celkem za nic, nechápu, proč tam strkali toho Aidana a proč tam byl Smith Jerrod jen takovou krátkou chvilku :D. Zato móda, interiéry (nový byt Carrie a Mr. Big!!!! :), bílí velbloudi, to byla krása! Na pokoukání film opravdu úžasný. A Kim Cattrall je největší frajerka, vypadala nádherně, nemohla jsem z ní spustit oči.

Salesperson: Isn't this dress a bit too young for your age?
Samantha: How old do you think I am?
Salesperson: *awkward looks*
Samantha: I am fifty-fucking-two and I am gonna rock this dress!

 
Další den jsem jela za Bárb, jak už jste měli možnost si přečíst. Večer jsme pak s Markét zašly na Chodov na vínko a ještě později jsem pouštěla v jednom baru na jukeboxu Petra Nagyho, jak zpívá Sám s nohami na stole... :D Neptejte se :)).
 Ukázka toho, jak moje Markét umí fotit :D. Teď třeba můžete hádat, jaká je má nejoblíbenější barva! :))
Celý pátek jsem nakupovala, ale pokud chcete vědět, co jsem ukořistila, tak za celý den jsem koupila jen obal na mobil v HM (takovou černou kapsu se zlatým zipem, možná je to peněženka nebo cokoliv, mě se přesně hodila na telefon, který mám nový, tak nechci aby se hned poničil v tašce...) a tílko v Lindexu, které je fakt skvělé, černobílé, jistě ho na mě brzy uvidíte. 
A pokud jste byli v pátek večer v Roxy, tak jste mě v něm možná viděli, no hned jsem si ho musela oblíct :D.
Včera jsem byla na house párty u Sissinky. No rozjelo se to víc, než jsem čekala, a divím se, že jsem to přežila v celkem dobrém stavu. Sice mám popálený prst a přes půl zad modřinu (opět, neptejte se :D), polila jsem si meruňkové tričko červeným vínem (kterého jsme se Sissi vypily jako dlouho ne!!), Tomík ztratil hodinky, rozbilo se pár skleniček, já šla domů bez ponožek... :D A nejvíc se pařilo na Káju Gotta, protože taková Lady Karneval nebo Kávu si osladím, to jsou písně, které má každý rád! :))
A protože nemám ani jednu fotku na které bych byla sama a ostatní nechci zveřejňovat (i když některé se jistě objeví na fb), tak mám jen takovou ilustrační :D. See u soon! :))

19.06.10

Jak jsem se měla bájově, kapitola první

Ve čtvrtek ráno jsem se probudila a vyrazila na Černý most, odkud mi jel autobus do Liberce! Za Bárb jsem se moc těšila, nikdy by mě ale nenapadlo, že za ní pojedu až tak daleko :)). (Cesta byla fajn až na toho BURANA, co seděl vedle mě, teda spíš ležel a tlačil se na mou půlku!) 
První dojmy? Bárb vypadá jako panenka, fakt! A je vyšší než jsem myslela, ale ne vyšší než já (i když moc velký rozdíl ve výšce není :)). A taky je nejmilejši atakdále, vychvalovat bych mohla do nekonečna :)).
Prošly jsme centrum Liberce, kolem přehrady, dokonce jsem byla i na kolejích a na obědě v menze! (Který byl výborný, nemusely jsme pít čaj, ale byla i šťáva a taky s námi poobědvali čtyři milí chlapci :)).
Po obědě jsme se vydaly do ZOO za účelem spatřit reinkarnovaného Michaela Jacksona :D. Nakonec tam opravdu byl, ale celou dobu seděl k nám zády, asi nemá rád paparazzi :(. ZOO je krásná, mají tam tučňáky, lachtany a dokonce i bílé tygry! A taky plameňáky :)).
Bylo by divné, kdybychom nešly aspoň trochu nakupovat, takže po vyzvednutí hrnců a hrnečků z koleje jsme se stavily v Lindexu. Měli tam spoustu krásných věcí, ale mě nic nesedělo bohužel :(. Odnesla jsem si jen krásnou sponku, která mi perfektně ladí s náušnicemi z minulého článku, zato Bárb si tam našla kousků víc a všechny jí moc sluší! Hlavně ty meruňkové šaty, ty jsou prostě nádherné :).
Jo! Ještě jsem si vzpomněla, na něco ze ZOO a to, jak Bárb naháněla kozičky v dětské zoo, aby se s náma vyfotily :D Byla to sranda a ta jedna koza fakt vypadala jako Hurvínek! Taky jsem se dostala na legendární střechu kolejí univerzity v Liberci, ze které je nádherný výhled.
Bohužel, den opravdu rychle utekl (jako blesk) a za chvíli už jsme zase stály na nádraží, já jela zpět do Prahy a Bárb domů do Mýta. Doufám, že se brzy uvidíme a zase podnikneme takový akční výlet :)).

 Fotek mám jen pár, přece jen B. má talent na focení, tak jsem moc nefotila a už dvě hodiny čekám, až se přes ICQ  pošlou fotky od ní, nemůžu se dočkat :).
 

13.06.10

Hot N Fun

To vám musím říct! Včera jsme šly s holkama na hřiště, že je tam nějaký Dětský den a budou tam kapely a tak, že se tam teda půjdeme kouknout, dáme si pivo a tak. Přijdem tam a já říkám "ježišmarja, tady hrajou Lucku Vondráčkovou" a Hanka mi říká "ne, to je Lucka Vondráčková!". Ona tam měla koncert chápete?! Jak se mi ten můj osud vysmívá a posílá mě na vystoupení Lucky Vondráčkové :DDDDDDD. Naštěstí jen poslední tři písničky, ale měla jsem to štěstí slyšet písničku Vítr, kterou má rád Pól, žejo :D. Mám z toho doteď trochu trauma.

Večer jsme pak seděly u řeky, kouřily jahodové cigárka a nechaly se štípat komáry. A v pondělí piknik! Nemůžu se dočkat! A pokud Hanka nepříjde, tak ji stihne trest! :D (a já vím, že si to přečteš!)

Dnes jsme byli trochu nakupovat. Sehnala jsem si nejkrásnější šaty v H&M. Vezmu si je na slavnostní vyřazení (jestli chcete, tak tomu budu říkat promoce, ale to slovo se mi nelíbí ani trochu)! Jsou prostě nádherné, černobílé, mají tři sukně a jsem do nich zamilovaná. Nejspíš mě v nich uvidíte často. A již brzy na nějaké fotce, třeba z toho vyřazení.
V Lindexu jsem sehnala podprsenku (tu největší velikost, kterou v té verzi měli, jako WTF) a super náušničky! Jednu už mi zabavil brácha dokonce :D. A v Marks and Spencer jsem si udělala radost v oddělení potravin :)).

Taky jsem opravdu ráda, že se našly mé ztracené kolečkové brusle a co nejdřív se chystám na nich vyjet na tu naši slavnou cyklostezku. Jsou sice hnusné a odřené, ale jezdí, tak co! Kolečka mají perfektní a to je podle mě na bruslích úplně nejdůležitější.


 Takhle mi moje kafe vyznalo lásku, když jsem byla v depresi při učení :D.

Jsou v barvě stříbrné, zlaté a šedé? Ty spodní už mi zabavil brácha a stříbrné a zlaté na mě uvidíte dokud je neztratím :P.

12.06.10

Jedno páteční odpoledne

Protože už mám konečně volno, stavila jsem se k babičce a také za mýma koťátkama! Trochu už vyrostly no, jako z vody. Vždy, když tam přijedu, tak se cítím jako v jiném světě :) A hned je mi líp, kolem jen lesy, slepice, sem tam nějaká srnka... Vyšla jsem si na procházku se psem, dala kopretinu za ucho a cítila se jako na prázninách. Love it!

11.06.10

Elastic Love

Poslední dny je tak krásně viďte! Přes den už moc horko, ale letní večery jsou nejlepší :). A Happy Hour od šesti do sedmi u Fešáka v baru taky není špatná :D. Včera jsem kromě oběda s maminkou, nákupů  a mojita (OK, více mojit) stihla zajít s Haninkou na divadelní představení Charleyova teta. Bylo to super, zasmály jsme se, ten chlapík, co hrál tu tetu byl ohromný :D.
Před divadlem jsme se ještě stihly vyfotit u nás v parku. Bohužel mám ten problém, že když mě někdo fotí, tak nepostojím, takže na většině fotek mám rozhozené ruce, mluvím nebo se jinak vrtím :D.

Edit: na sobě mám dlouhé tričko z H&M (dosahuje skoro až k lemu sukně :), sukni Cubus, sandálky F&F, brýle H&M, kabelku River Island

08.06.10

Žiju!

Protože jsem se dlouho učila na absolutoria, které jsem mimochodem zvládla s vyznamenáním, tak jsem neměla čas na blog, psaní, focení, nic. Ale protože už to mám za sebou, možná se tu i něco začne objevovat! 

Zašly jsme si s Haninkou dnes na menší nákupy a završily jsme je ledovou tříští! Mňam :)
Za odměnu jsem si koupila dva laky, jsem zamilovaná do toho s třpytkami! Vypadá naprosto úchvatně na nehtech a přitom je celkem nenápadný :))

02.06.10

blog inspiration

V záložkách mám asi ehm, no tak padesát blogů, kam chodím téměř denně :). Je to takový můj rituál, přečíst zprávy na idnes.cz, projít maily, plurk a blogy. Takže dnes tady nebude nic o mě, ale přišly na řadu inspirativní fotky z mých oblíbených blogů. Enjoy :)Stránka, kde vychytají všechny módní trendy :) chicbitches

 Nádherná slečna na cupcakes and cashmere 

Tato slečna má super jednoduchý styl a přitom nápaditý. I like it! :) 

Kráska ze San Francisca! Její blog Late afternoon sleduju teprve chvíli, ale úplně jsem se do něj zamilovala.
And Emily? That´s all!  

01.06.10

Míň než 1000 Kč


sandálky 300 Kč (F&F, Tesco)
silonky 5 Kč (second hand)
šortky 39 Kč (second hand)
tílko 9,95 EUR = 250 Kč (H&M)
řetízek Yours and Mine 4 EUR = 100 Kč (Accessorize)
námořnický náramek 1 EUR = 25 Kč (Peacocks)
kabelka 110 Kč (H&M, second hand)

= celkem 829 Kč

Jaktože ty silonky stály 5 korun? U nás v secondhandu občas prodávaj silonky (samozřejmě že nové, nepoužité) a ty obvykle stojí 10 Kč. V pátek tam mají slevy 50% a ty puntíkované silonky jsem tam objevila zrovna v ten páte, takže mě stály jen těch 5 korun :D.

Sandálky znáte z nedávného blogu, ale už přesně nevím kolik stály, no něco kolem těch 300 Kč. Šortky jsou úlovek z minulého týdne, jsou super pohodlné! :)

Tílko jsem koupila ve Vídni, řetízek i náramek jsou z Kypru. Byla jsem tam v lednu - období slev, takže proto jen 4 a 1 euro :D (miluju slevy).

No a kabelka je ze secondhandu, vypadá hrozně malá, ale vejde se do ní nečekaně hodně věcí. A jsou na ní pyramidky, ty zbožňuju :)).