28.05.12

You are the key to my heart

Detaily pátečního outfitu. Černé šaty, pásek, výrazný náhrdelník. Simply as that.


fotila Bárb

27.05.12

Sunday talks

Týden zase tak rychle uběhl, nechápu! Přijde mi, že nic nestíhám, dny letí a já se nezastavím a důležité věci (škola, zastavit se na plynárny atd.) jdou opět mimo mě :)
Proto bych vám (a hlavně sobě) chtěla doporučit post o TIME MANAGEMENTU na mém oblíbeném blogu A Beautiful Mess. Slečny co ten blog tvoří stíhají každý den přidat několik (opravdu kvalitních) postů, fotí, píšou, dělají různé projekty, sestavují společně knihu, vedou vintage obchod a ještě stíhají i svůj vlastní osobní život. Myslím, že tento článek je opravdu inspirativní a mohl by třeba někomu z vás pomoci s vlastním time managementem :).
Ale abych nekecala, tak jsem toho tento týden stihla docela dost. Odevzdat důležitý projekt, zajít se podívat na improvizační divadlo, upéct muffiny, vrátit po skoro dvou letech půjčený kufr, vrátit knížky do knihovny, několik přednášek ve škole, sejít se s Marketulkou atd... ale bohužel mi stále hromada povinností zbývá!
Takže jako předsevzetí do příštího týdne si dávám úkol, že to vše stihnu! Odevzdám seminárku do finanční matematiky, začnu pracovat na práci do posledního předmětu, připravím se na zkoušku (zatím mám všechny před sebou) a vyřeším další hromadu věcí, které jsem si dala za úkol a naplnila jsem jimi svůj diář (kterému můj kolega říká BIBLE, protože je tak tlustý :D).
Na závěr mého spílání o tom, jak nestíhám (btw. právě teď jsou 4 hodiny ráno) mám fotku ze slunného dne, kterou na můj FUJI vyfotila Haninka a taky skvělý song od Zulu Winter, což je kapela, do které jsem se ZAMILOVALA!


23.05.12

Katie in black

Fotky z března (?) z Holešovické tržnice. All in black. Poslední dobou se ale snažím do svého šatníku dostat trochu barvy. Tak jsem si pořídila žlutý top, který se mi ovšem při prvním oblečení podařilo zničit :D. Další vlaštovkou však je modrý top z Manga, modré šaty a oranžový tričko. Snad si to někdy obleču! A taky neonově žluté korále, které jsem dostala od Bárb a Póla k narozeninám! Jsou nejlepší (oni i ty korále).
Uvidíme, jak dlouho mi to zabarvování vydrží! Mějte pěkný den :)20.05.12

Sunday talks

Tohle je můj 700. post na blogu! Mrzí mě, že jsem neoslavila 666. článek! To jsem trochu prošvihla :)

Tenhle týden byl super! V úterý jsme s Haninkou byly v Roxy na akustickém koncertu Republic of Two, který byl podle nás úplně dokonalý. Byla tam skvělá atmosféra, taková komorní a celý koncert se nesl v odpočinkovém duchu.
Taky jsem stihla zajít do kina na Temné stíny od Tima Burtona. Radši jsem od filmu moc nečekala a dobře jsem udělala :D. Semtam to bylo hodně vtipné a občas to bylo už... už moc. Každopádně tam byla skvělá paleta podivných postav a Johny Depp byl DOKONALÝ.
Viděli jste? Líbilo?
Btw. chtěla bych pochválit kino Světozor, že má ve vestibulu stojan na kola! Jinak mi zatím přijde, že je Praha k cyklistům docela nepřátelská...;)

foto: tumblr

V pátek jsem slavila narozeniny, celý den byl super relaxační, kavárna, prošly jsme s Hančou pár obchodů a večer jsme se sešli s pár přáteli na Pavlači a užili si super večer :).

Btw. kdo mi fandil se školou, tak fanděte dál, ještě to bude boj!:D

18.05.12

Dnes mám narozeniny, takže si jdu užít krásný den! A vy si pusťte skvělou písničku :))
foceno sekáčovým Fuji fotoaparátem

15.05.12

Bambi!

Včera jsem si byla pro dva vyvolané filmy, mám HROMADU skvělých fotek (ten secondhandový foťák mi udělal nejlepší obrázky) a proto musím hned uveřejnit dvě, do kterých jsem se zamilovala. Jsem na nich s mou milovanou Marketuli, která je NEJ a NEJ a ještě jednou NEJ. Prostě ji miluju, tak. Sluší nám to spolu, že? :D


13.05.12

Sunday talks

Nejraději bych si dala pár facek. Přichází zkouškové, všechny seminárky odevzdané... počkat, všechny odevzdané? Možná ostatní spolužáci, já nemám jedinou ještě ani NAPSANOU. Takže tady od rána sedím, hledám informace o maďarských časopisech a chce se mi brečet a na společnou stránku na spolužácích radši už ani nechodím, protože tam bych se akorát dozvěděla, jak mají všichni už vše naučený a já ani pořádně nevím, co jsme to měli teď za předměty... Tož tak. Je tady někdo, kdo je na tom podobně? :D

Ale protože nedělám věci do školy, tak mám čas chodit na akce a do různých kavárniček a pak vám o nich psát! Třeba o kavárně Prádelna na Vinohradech. Je kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad ve Slavíkově ulici. Mají tam domácí koláče a výborné Rulandské šedé. Kávu jsem nestihla vyzkoušet, napravím to příště. Pokud to máte poblíž, rozhodně se zastavte! A jejich polívky jsou prý legendární, budu tam muset na nějakou zajít.

fotka z tojepraha.cz

A kalendář na příští týden! (Neříkám, že všude půjdu, ono to ani není možné, protože se některé akce překrývají a během některých jsem v práci, ale ráda bych šla všude :).

Pondělí - Roxy a křest nového alba kapely Rara Avis, pozvánka tady. Koncert je v rámci Free Mondays, takže vstup zdarma! ;)
Úterý - Opět Roxy, tentokrát akustický koncert kapely Republic of Two. Tam se chystáme s Haninkou, see u there? Event tady.
Středa - Freshlabels Peep show ve Fusion Hotelu v Jindřišské. K poslechu i k tanci bude hrát duo Kay a Tuzex :) Pozvánka tady. Ten stejný večer taky hraje moje milovaná kapela The Prostitutes v Podolí na akci Mezi bloky!
Čtvrtek - Začíná mezinárodní Veletrh Svět Knihy Praha! Pro všechny čtenáře a čtenářky.
Pátek - Groove v Groove baru, hraje můj kamarád Ol Wiz! Ten den mám narozeniny, takže kdoví, kde se budu nacházet, třeba se dostanu zrovna tam :))
Sobota - Jarmark OnaDnes.cz! Prodejní akce, kde můžete nakoupit i prodat své nenošené kousky!

Chystáte se někam? Potkáme se?

Pěkný zbytek víkendu! Já jdu zase na tu školu a pak jupí do práce!:)
11.05.12

Dnešní ráno s Bárb

Ráno jsem vyrazila k Bárb, v ruce dvě kávy z Mama coffee, v tašce jahody... Řekly jsme si všechny novinky a po vydatné snídani jsme vyrazily do města, za účelem návštěvy Manga :).
Bárbuška tam měla vyhlídnuté šaty, které si chtěla vyzkoušet a já samozřejmě taky hned musela něco najít,že! Pořídila jsem si zajímavý MODRÝ top, mám z něj radost! V Nymph jsem si pak ještě udělala radost černým páskem.
Během rána mě Bárb taky vyfotila, a protože tu dlouho nebyl žádný outfit, tak vám tento dnešní ukážu. Tentokrát je to Katie in grey :).
Taky vidíte mou nejoblíbenější kabelku, kterou teď tahám VŠUDE. Je od Mum-Ray, rozměry upraveny na míru. Líbí se vám?
Tričko Forever 21, sukně Reserved, boty Topshop, kabelka Mum-Ray, hodinky Swatch, prstýnky Topshop, náušnice Alias

06.05.12

Sunday talks

Báječný týden. Skvělé počasí, hodně volna :). Polovinu jsem pobyla (pořád jsem) v Rožnově, kde se mám skvěle. Jako vždy, kávičky, zmrzliny a podobně. Taky se mi podařilo ulovit nejlepší věc v second handu - foťák! Perfektní, na film, už s ním fotím a snad vám brzy ukážu výsledky.
V sobotu jsem byla s mamčou ve Vídni, náš tradiční květnový výlet. Prošly jsme si naše oblíbená místa, zašly na kafe, trochu nakoupily... Měly jsme báječné počasí, tak jsem byla ráda!
Pořídila jsem si tam pár basic triček ve Forever 21, Maybelline color tattoo oční stíny (toužím je vyzkoušet už od první chvíle, co jsem o nich slyšela), kondicionér John Frieda pro blond vlasy (to samé co ty oční stíny, slyšela jsem o něm hodně na youtube a teď jsem konečně měla možnost ho vyzkoušet :) a nádherný polštář v Butlers. Pokud budete chtít, tak něco z toho ukážu :).
Btw. znáte nějaká dvojčata? Jely s námi totiž dvě paní, kolem šedesátky, dvojčata. Stejné účesy, náušnice, makeup, oblečení, boty (prestižky!!!), kabelky... příjde vám to normální? Ulítlé? :) Nedokážu si představit, že bych se celý život oblíkala stejně jako mé dvojče :).
Další způsob jak napsat mé jméno :).
 Můj nový kámoš foťák + ledová tříšť!