17.08.14

MOVIES

Begin again


V kinech teď můžete narazit na film Begin again (český překlad Love song odmítám používat :)), a pokud jste jej ještě neviděli, tak rozhodně doporučuju! Příběh o Gretě (Keira Knightley) a Daveovi (Adam Levine) z Anglie, který se spolu odstěhuje do New Yorku, aby zde začali žít svůj sen. Nedlouho po příjezdu se ale rozejdou a sen vezme za své... vše se ale změní, když Greta potká zkrachovalého producenta Dana (Mark Rufallo!) a začnou spolu natáčet album v ulících New Yorku.
Film nabídne taky skvělý šatník Keiry Knightley (filmové outfity "angličanky v New Yorku" jsou dokonalé) a hlavně krásné písničky zpívané jak Adamem Levine, tak samotnou Keirou, které si mě získaly! Soundtrack teď poslouchám neustále.Magic in the moonlight / Kouzlo měsíčního svitu

Jako každý rok, i letos přišel Woody Allen s novým filmem. Tentokrát se vrátil k jeho oblíbenému tématu kouzel a spiritualismu. Děj je zasazen na jih Francie v 20. letech minulého století. Hlavní hrdina Stanley (Colin Firth) má za úkol odhalit podvodnici - Sophie, která o sobě tvrdí, že je médium a dokáže hovořit s duchy zemřelých osob (a při pohledu do vašich očí číst myšlenky :). Colinova postava mi byla velmi sympatická, hlavně tím jak mermomocně odmítal všechny věci "mimo viditelný svět". Pokud se chcete pobavit a pokochat francouzskou krajinou, je to film pro Vás.Jaké filmy se líbily vám?

3 komentářů:

Joll Burr řekl(a)...

tenhle Woody se mi obzvlášť líbil!<3 a na tenhle Love song se taky chystám :)

M. Golightly řekl(a)...

ty české překlady nikdy nepochopím :D přeloženo z angličtiny do angličtiny.. hrozně chytrý .D na Woodyho plánuju jít asap, moc se těším!

Foly D. Sante řekl(a)...

Love song mám v pláne:) a tieto preklady to je fakt jedna paráda:D