10.03.13

After every party I die

Moc se to tady nehýbe, viďte? Nedostatek inspirace... tipuju, že s lepším počasím a jarem to zase všechno přijde, budu fotit a vymýšlet novinky :).

Včera jsem byla na milé domácí párty u Bárb a Póla. Měli jsme víno a spoustu jídla, taky jsme chtěli hrát karetní monopoly, ale nakonec k tomu vůbec nedošlo, protože jsme pořád kecali a jedli.
Takové domácí akce mám moc ráda, pár přátel, pohoda... sama je občas taky pořádám. Víte, co je na nich ale nejhorší? Úklid den poté! :) Jen pro ilustraci, fotky z 1. ledna, ráno po Silvestrovské/narozeninové párty u nás doma.p.s. Do tohoto pokoje sháníme novou spolubydlící, tak pokud o někom víte, dejte vědět! dík :)

10 komentářů:

Messy Simone řekl(a)...

domáce párty milujem.. to upratovanie nie :D preto ich len navševujem a žiadne neorganizujem.. iba ak spoločné ranné wafle :) tie majú medzi kamarátmi úspech a nie je z nich bordel :D

Alice řekl(a)...

jojo domácí párty jsou nejlepší :) nebo teda párty na koleji :) ale uklízení je občas šílený - nejhorší bylo jednou klidit celej pokoj do kterýho někdo vystříkal práškovej hasičák - ten jemnej prášek byl všude!

Christine řekl(a)...

Tohle vypadá na skvělou párty :D :)

pól řekl(a)...

yep, uklízení je nejhorší :D naštěstí jsme neměli žádné konfety a glitry :D

Zuu řekl(a)...

Bylo by mi potěšením být vaší spolubydlící, nicméně bejvák momentálně nehledám. ;)

Kris Tozkousne řekl(a)...

Jop, to jsme si vždy dávali za nutnost uklidit před usnutím, pak je druhej den o něco lepší, když víš, že první věc, co musíš udělat, není uklízení po sobě :)

Jane řekl(a)...

Domácí párty miluju. A nestřídají se vám ty spolubydlící nějak často? Bohužel o nikom milém nevím. Ale budu to mít v hlavě... :)

Foly D. Sante řekl(a)...

jasné, tieto domáce párty sú najlepšie!!
hlavne plno jedlíííčka:D

Sylvie řekl(a)...

iamx!

Katie řekl(a)...

Messy Simone: ranní vafle? mňaaam, to zní tak strašně super, že to u nás asi taky zavedu!

Alice: :DD práškový hasičák? co to bylo za párty?

Kristýna: no, na to já nikdy nemám sílu, takže se uklízí až druhý den!:/