10.08.12

I like to READ

Mám ráda blogy, kde si kromě hezkých fotek i něco přečtu. Něco, co mě inspiruje a možná i nějak obohatí. V poslední době mě zaujaly tyto tři články ze zahraničních blogů.

1/ Rozhovor se zakladatelkou značky Essie (laky na nehty!) - Essie Wingarten. Dozvíte se o tom, jak a hlavně PROČ založila svou firmu, které barvy jsou stálicemi již 21 let, kde bere inspiraci při pojmenování laků a které barvy se moc neprodávají :).

Článek najdete na blogu Into the gloss, který je primárně zaměřený na téma kosmetiky. Najdete zde poličky s kosmetikou v mnoha slavných koupelnách :).

Zmiňovaný post přímo ZDE.

2/ Další rozhovor, tentokrát s instruktorkou jógy Bethany. Mluví zde o své práci, jak se k ní dostala a co jí na józe nejvíc baví. Tenhle rozhovor mě tak navnadil, že se na jógu chystám v nejbližší době zajít!

S Bethany si povídala má oblíbená Garance Doré.

Odkaz na článek ZDE.

3/ Koupit nebo vyrobit? Zamyšlení na jednom z mých nejoblíbenějších blogů The Man Repeller. Autorka je vtipná (OPRAVDU vtipná). Její blog stojí za to ČÍST. Nejen si prohlížet fotky jejich úžasných outfitů. Tentokrát píše o tom, jak jsme rozmazlení tím, že máme vše na dosah ruky.
"If we can all do it, why should we buy it? But if we don´t buy it, do designers go out of business? And if designers go out of business, where do we seek our inspiration?"

Autorka blogu The Man Repeller, Leandra je moc sympatická, vtipná, zajímavě píše a má opravdu skvělý styl.

Článek najdete ZDE.

Četli jste i vy v poslední době nějaký zajímavý článek? Pokud ano, ráda se o něm dozvím v komentářích! A co si myslíte o mnou zmiňovaných?3 komentářů:

Jane řekl(a)...

Super tipy, přečtu si to v práci u kafe. :)

Kejmy Tatranská řekl(a)...

Ten posledný typ je naozaj super. Blogérka vie, čo vraví!

Kejmy ♥.

Krolling-done řekl(a)...

Skvělé tipy! :)