05.08.11

Call me back

What´s goin on? Plánuju dva výlety, jeden kratší, s mou milou Rádě teď v sprnu a jeden delší (dovolená!) s Evičkou v září, takže sháním letadla, autobusy, cestovky, ubytování, mapy, atd a strašně mě to baví! Až bude vše zařízeno, tak vám dám samozřejmě vědět, o co přesně jde :).
Sobota. Matěje by jistě mrzelo, kdybych nenapsala o tom, jak jsme se po 3 letech potkali, prošli pár barů od Národky až na Újezd, chodili v noci v dešti, čvachtalo nám v  botách a i pod deštníkem jsme byli komplet promočení :D. A mám takový dojem, že jsme byli i na Petříně :D. Snad se uvidíme zase dřív než za tři roky! 
Neděle. Kafe s Markétkou. Hoši s plyšovým medvídkem. "You´re cute" Víno s Finem a velké plány :).
Pondělí. New month, new start? Práce. Večer nás navštívili John Malkovich společně s Palem Haberou, pouštěli nám Vizitku (neklikejte na ten odkaz :D), pomlouvali Jareda Leta (oni, já ho bránila :D) a kouřili v okně i když to měli zakázáno :D.
Úterý. Kino.  The Bad Teacher. Proč chodit do kina pořád na samé vážné filmy? S kolegyní jsme se opravdu zasmály :). Akorát mě trochu mrzelo, že tam měl J. Timberlake tak strašnou roli :D.
Středa. Večer na kolejích VŠE. Fakt zvláštní místo. Strašné víno. Kluci ze Slovenska. Frisco. Finovy historky bez pointy. Všechno to tam bylo!
Teď dva dny v práci a na víkend máme opět plno plánů :). Na závěr tři songy, které se asi ještě dostanou na Summer soundtrack, protože jsou boží!

Noví Kasabian. Skvělý zvuk + all in black!

The Strokes

Noah and the Whale. Pokud je neznáte, tak doporučuji! Jsou úžasní :)

6 komentářů:

M! řekl(a)...

jéé, měla jsi bezva týden! to ja chodim jen do prace a nic nestiham..strokes a noah! strokes a noah))))))!

Barb řekl(a)...

Blog :-* Jsi akční, krásko!

joss řekl(a)...

KASABIAN!!! správně!:)

Calliforniaction. řekl(a)...

cool songs

Jane řekl(a)...

Kdo neklikl, at se prihlasi. :D A spravne uzivas leto, jen tak dal. :)

Katie řekl(a)...

M!: no,já jsem taky pořád v práci, ale snažím se toho stihnout co nejvíc :))
Bárb: jo! :D
Jane: díík!"tys klikla vid :D