29.08.11

Start me up

Konečně jsem začala číst autobiografii Keitha Richardse! Mám tolik nových knížek a nevím se kterou začít dřív... jsem zatím v první kapitole a už teď tu knihu miluju (dokonce hned na první stránce se objevilo jméno John Lennon, juch!) a jakmile dopíšu tenhle post, tak jdu zase číst. (A potom jdu do Grébovky! Konečně!) Až ji dočtu, tak jí má zamluvenou táta. Rolling Stones jsou boží a strašně ráda se o nich a jednom z jejich členů dozvím něco víc.


Víkend jsem prožila na farmářském trhu, v Mama Coffee, sháněním šály/šátku (úspěch!), učením na přijímačky (které mi asi bylo ale k něčemu, protože na takový test z němčiny bych se nenaučila ani za rok :( ), taky jsem trénovala házení šiškou a nejspíš se brzy stanu hráčkou amerického fotbalu :D (a v ramenech z výstroje jsem se cítila jako největší svalovec :D), dala si Lemona na Stalinu, objevila nejlepší ulici v Praze a taky si konečně  zálohovala všechny data z počítače na nový externí disk.
Co jste o víkendu dělali vy?

 Kdo uhodne, kde je to foceno má extra bod :).


28.08.11

Love Love

Konečně jsem přišla na to, jak dostat fotky z mobilu do počítače! :D Rozhodla jsem se, že se s některýma podělím.. kvalita nic moc, ale od mého telefonu bych víc nečekala. 
Teď se musím učit a později vyrážím ven! See ya*

  
 waiting for him under the tower

 my window
 waiting again
 klasická výtahová fotka u nás v domě :D
 tyhle jsem nakonec nekoupila..byly hrozně průsvitné, jak je vidět i na fotce :)


27.08.11

Grey blocks

Židovský památník v Berlíně nebo také Památník holocaustu (německy Denkmal für die ermordeten Juden Europas) je jednou z nejnovějších památek v Berlíně, která zároveň ukazuje na pohnuté německé dějiny. První návrh na tento památník pochází již z roku 1988, po dlouhých a velice sporných diskusích stavba začala až roku 2003, památník byl otevřen 10. května 2005 a získal si od té doby veliké obliby. A to i přes svojí značně kontroverzní podobu i reakce některých lidí. (link)


Při naší návštěvě Berlína jsme nemohly s Radkou tento památník vynechat. Vypadá trochu jako bludiště z betonových kvádrů. Nebo jako hřbitov uprostřed města. Spousta lidí tam přeskakovala z jedné kostky na druhou (dokud nepřišel hlídač a všem to zakázal :), seděli na nich, fotili se nebo jen bloudili v chodbičkách mezi nimi. My se prošly skrz památník a udělaly pár fotek na památku.

Tahle budova naproti památníku nám strašně připomínala Tančící dům v Praze a později jsem na internetu našla, že jej navrhl architekt Frank Gehry, který Tančící dům spoluprojektoval  :). 

26.08.11

Powerful trio and favourite cosmetics

Dlouho tu nebyl kosmetický článek, tak to napravuju. Dnes vám (znovu) představím své tři nejoblíbenější laky na nehty a pár novinek, co se u mě objevilo.

 Silná trojka. Mac - Formidable! (bohužel je z limitované kolekce a už se neprodává), Chanel - Noir Ceramic a Avon - Golden Twilight. Miluju tmavé laky s různými odlesky a tyto tři přesně tohle splňují! 
 Tenhle se chvíli odráží růžově, chvíli modře nebo fialově..
 Avon vsadil na bronzové odlesky.
 A Chanel má v sobě jemnou šedostříbrnou mlhu. Většinou mě můžete potkat s jedním s tímto laků na nehtech :) 
 Nové stíny od italské značky KIKO koupené v Berlíně. O téhle značce jsem nikdy předtím neslyšela, ale její obchod jsme nemohly přejít bez povšimnutí. Vybrala jsem si klasicky hnědé stíny a tmavé s odlesky na večer (to už trochu zavání posedlostí, laky, teď stíny s odlesky...:D).
 Tyhle hnědé stály 3 eura a druhé 3,90 což je super cena! Jsou do ostíny 26 a 123.

 Nový miláček z LUSHE - Bubblegum. Peelingům na rty jsem dlouho odolávala s tím, že je to zbytečnost, ale nakonec jsem taky podlehla. Tenhle krásně žvýkačkově voní! Používám ho každý druhý den a jsem moc spokojená, rty skvěle vyhladí. Další můj úlovek z LUSHE je mýdlo Vanilla Café. Nechápu, že jsem si ho tam nevšimla už dřív! Voní (nečekaně) jako vanilková káva a úplně mi provonilo koupelnu. 

Pudr MAC Prep and Prime. Obsahuje matující i rozjasňující částečky a je jednoduše dokonalý. Hledala jsem na něj i recenze a nenašla jsem žádnou špatnou, všichni ho jen opěvují a já se přidávám. + ten krásný třpytivý obal :)


Jaké jsou vaše v současnosti oblíbené produkty? :)

24.08.11

Report

Minulý týden byl hezky nabitý, první dny jsem byla v práci, poté jsem jela na tři dny domů, kde jsem se měla báječně. S holkama mýma jsme si udělaly perfektní piknik u řeky (víno od Itala zabilo, jak řekla Haninka :)), opožděně jsme oslavily Evči narozky, chodila jsem po kavárnách a pila kávičky a Margarity :D.
V pátek odpoledne jsem se vrátila zpět do Prahy a večer jsem se už těšila na Pólovu oslavu v Mexické restauraci. Účast byla veliká, Pól měl dokonce fashion dort se svíčkami (colorblocking!). Oslava to byla podařená :)
Sobotní ráno už nebylo tak vydařené, když jsem musela vstávat kolem šesté hodiny, abychom s Rádě stihly autobus do Berlína. Berlín je hlavním tématem dnešního (foto)postu. Byly jsme tam jen necelé dva dny, ale měly jsme se náramně! Ochutnaly jsme currywurst i místní kebab (ani jedno mi moc nechutnalo), navštívily nejdůležitější památky, zašly na kafe s Elilínou, poslaly pohledy a koupily nějaké suvenýry na památku :D. Taky jsme poznávaly krásy Ubahnu a Sbahnu, kdy nebylo jasné, kde máme přestoupit a zda vůbec přestoupit máme, ale druhý den už jsme si byly skoro jisté. Pořád jsme se něčim nacpávaly a pily (Becherovku), takže se tento týden živíme jen salátem a chodíme na jumping, abychom odčinily hříchy :D. Teď už za sebe nechám mluvit fotky. Tentokrát je jich opravdu hodně, kdo si prohlídne všechny má ode mě plus!

 Nejbližší stanice U-Bahn u hotelu.
 U-Bahn! 
 Our room.
 Holčičí výlet :). Armani, Chloé, Wesc, Marie Claire a Becherovka! :D btw. v Marii Claire není vůbec nic na čtení a editorialy taky stojí za nic, jsem ráda, že mi pomalu končí předplatné...

 Slut walk


 Pokud se chcete pobavit, otevřete tuto fotku :D Katie zrovna papala!

 Zeď.
 Weltzeit Uhr.
 Slavný bubble tea! Měli jste někdy? Názory? :) Já mlčím... To by bylo abychom se nevyfotily v budce!
 Blešák!

 té ú er í es té á


p.s. většinu fotek fotila Rádě :)