18.10.10

Cougar Town

Původně měl tento seriál, kde mimochodem hraje hlavní roli Courtney Cox (Monika z Přátel), být o tom, jak čtyřicetiletá rozvedená matka středoškoláka balí zajíčky a užívá si s nimi. Tenhle koncept naštěstí seriálu vydržel jen prvních pár dílů, potom se začal spíše soustředit na sousedské/přátelské vztahy a rozhodně to celému seriálu prospělo. Pravidelně se nemůžu dočkat nových dílů, první série mě utvrdila v tom, že je to jeden z nejlepších komediálních seriálů dneška a druhá série, která se vysílá teď to jen potvrzuje.
Hlavní hrdinka Jules je trochu šílená žena, má dvě nejlepší kamarádky, které se navzájem nenávidí, ex manžela, který je ještě víc střelený než ona (žije na lodi, ale na souši s obrovským psem, kterého pojmenoval stejně jako všechny své oblíbené věci po svém synofi - Travis), když už jsme u Travise, tak v druhé sérii už je na výšce, ale stejně rodině moc neuteče :). Nesmím vynechat sexy souseda Graysona a Barb, která se vždy objeví ve vhodnou chvíli s ještě vhodnější hláškou. 
Ve dvou dílech se objevily i Courntey kolegyně z Přátel - Phoebe jako šíleně zlá doktorka a Rachel jako terapeutka. Obě dvě hrály záporné postavy :).
Více info o seriálu na csfd fotky: google.com

4 komentářů:

Nina řekl(a)...

o tomto seriali som vobec nepocula .. davaju ho aj v telke ci je len na nete ?

Ace řekl(a)...

Jules, sometimes in relationship, you have to do things, you don't wanna do!

Ceady řekl(a)...

Tenhle seriál mám moc ráda :-)! Je senzační

Katie řekl(a)...

Nina Lowe: v ceske nebo slovenske televizi to nedavaji ;)

Ace: It´s part of being a couple!!!

Ceady: yes!