30.04.10

Stane se ze Ženy a život Yellow?

Můj oblíbený časopis změnil šéfredaktorku. Úžasná Andrea Běhounková odešla a místo ní přišla podle mě neméně úžasná Michaela Kramárová, která vedla časopis Yellow. Ten patřil mezi mé oblíbené, protože byl vtipný a zajímavý. Když ho přestali vydávat, tak jsem zrovna byla na Kypru, tak nemám ani poslední číslo... Chtěla jsem si ho schovat na památku :))
Nové vydání ŽaŽ je super. Už od editorialu. Najdete tam dokonce článek od Marka Cpina (o kterém očividně ten editorial je), který v Yellow psal právě ty nejvtipnější články :)). Článek se jmenuje "Kdo je váš módní guru?" a píše se tam v podstatě o tom, že v česku není žádná celebrita, kterou bychom mohli okatě kopírovat, jako třeba Kate Moss nebo Siennu Miller :). 
Yellow taky nápadně připomíná článek od Emmy Brannan, která má na konci časopisu svůj fejeton. V Yellow psala v podstatě to samé, jen tam byl i český i anglický překlad. Jsem zvědavá na další číslo, co se tam objeví, a doufám, že nová šéfka časopis omladí :)).

27.04.10

Spit it out

Představme si, TEORETICKY, že by mi někdo (sponzor :D) dal peníze, abych si koupila jakékoliv šaty, top, sako, sukni, boty a kabelku. Jak by to dopadlo? Asi takto...kdybych měla opravdu neomezený rozpočet... :D Tyto věci k sobě rozhodně neladí, nedají se nosit dohromady jako celek (i když botky by celkem šly k saku i k sukni). Prostě to není celistvý outfit, ale kousky, které se mi samostatně moc líbí. 
Zleva: šaty Octopus Print Jersey Dress od Alexandera McQueena. Myslím, že by mi slušely :)). Sako je od značky Balmain, moc se mi líbí střih, střapce na ramenou a aplikace na zápěstí. Top je Proenza Schouler, ta modrá je dokonalá! Kožená sukně je značky A.L.C. Líbí se mi pas i tulipánová silueta. Boty jsem vybírala nejdýl, žádné se mi nelíbily úplně tak, že bych si je zamilovala, tak jsem nakonec vybrala tyto. Dají se koupit na net-a-porter.com. Kabelka je Miu Miu, když jsem o této kolekci psala článek na designmagazin, zrovna do této jsem se zamilovala, takže nemůže chybět! 
Jdu si ještě trochu hrát v polyvore a snít...:))

26.04.10

fotím tedy jsem


Víkend jsem strávila u kamarádky v Bohumíně. Bylo to fajn, prošly jsme bary, kluby, zatančily si, opily se pár lahvemi sektu a 3x se dívaly na Léto s Kovbojem! :)) Roztomilý film prostě.
Konečně jsem dopsala Absolventskou práci a dnes jsem ji nechala svázat. Jsem zvědavá jak to bude vypadat, docela jsem si na ní mákla, tak snad bude i výborně ohodnocená :) Psala jsem na téma "Poznávací zájezd na Kypr z pohledu individuálního turisty". 
Zlomily se mi brýle! Jedna nožička se ulomila. Lucka sice trvdila, že to můžu nosit i tak, ale... :D Tak teď provizorně nosím jedny, které jsem nosila dva roky zpátky (možná dýl) ale pořád jsou dobrý a jak pojedu za dva týdny do Vídně, tak si tam koupím nějaké super :).
Zítra budou nové díly The Hills a The City! Zapiště si to do diářků, já se nemůžu dočkat.
Pár fotek z dnešního blbnutí v parku :).
Jó, s rovnováhou je to u mě horší :D.
A píseň pro dnešní den..:)

22.04.10

Please go to hell

Na last.fm se mi neobjevují skoro žádné poslouchané songy. Jakto? Protože mám pořád zaplé Montage na bandzone! Těch pět písniček, co tam mají poslouchám pořád dokola a texty už znám perfektně :). Taky se občas zaseknu na myspace na Kapitánovi Demo, ale to radši moc ne, blbnu z toho a potom si celé dny zpívám "musíš ty prsa reklamovat" a nikdo nechápe, co to se mnou je.
Uvařila jsem si k psaní kafíčko, ale už ne moc silné, ať z toho nemám nespavost. Nedostatek kofeinu jsem nahradila kopou mléčné pěny, tu mám na kafi beztak nejradši :P.
Naplánovaly jsme si s mum výlet do Vídně! 8.5., takže už jen dva týdny a jede se! Nemůžu se dočkat žejo, koukneme na zahrady u Schonnbrunu, na památky v centru a projdeme si obchody. Bude to fajn fajnový.
Představte si, že máme ve městě v řece pod mostem zabydlenou nutrii! Chtěla jsem ji včera vyfotit, ale odmítala se ke mě otočit předem, tak to zkusím zítra! Takové krásné zvířátko :). Všichni si myslí, že je to vydra. Ale neni!
Včera jsme se s Haninkou zastavily do čajovny na dýmku (tentokrát kombinace jablko-citron, už vymýšlíme, takové ty normální kombinace už máme odzkoušené :), a byla dobrá! Akorát byl cítit víc ten citron, než jablíčko). Po cestě jsme stihly udělat emo fotku, jak nám ladí naše boty! :D
Taky jsem byla u kadeřničky, jen na "údržbu", melír, ostříhat trošku a tentokrát jsem si nechala dát do vlasů 2 (ano celé dva!) šedé proužky :D. Nejdou skoro vidět a po pár umytích se vymyjí, ale na mě je to obrovský experiment.
Nakoupila jsem si časopisy, Instyle a Marie Claire, takže se chystám na čtení. A u Marie Claire byl vzorek parfému Chloé, který zbožňuju, tak jsem byla ráda. Taky u ní byla nějaká tyčinka, tu si pak sním k večeři :D.
Moje růžovky z Tesca za 150 Kčs! Jsou super, takový jsem chtěla už od dob, kdy jsem v nich poprvé viděla kluky z Klaxons :D. Haninka má zase nové Conversky s nápisem Blondie, jsou cool! Z mých conversek se odlepuje takové to kolečko s hvězdičkou, musím to přilepit něčím. Šmejd je to. Ale taky už je mám roky, no...
Chloé!! :)) 
Vidíte ty šedý proužky? To je můj vrchol extravagance :)).

19.04.10

give me some love a dej mi ňáký love

Dnes jsem se cestou z práce zastavila ve městě a protože jsem musela jít koupit lak na vlasy (s bráchou nám jeden vydrží asi 10 dní) stavila jsem se do drogérie. Kromě laku jsem odnesla i lak na nehty v krásné levandulové barvě. Takovou jsem vždycky chtěla a protože stál jen 30 CZK, tak jsem si ho i koupila. Už jsem si s ním stihla nalakovat nehty na nohou i na rukou (při sledování Richieho), je nádherný! Dost dobře kryje už po dvou vrstvách. Pokusila jsem se jej vyfotit, ale protože už není úplné denní světlo, tak ho můj foťák úplně přesně nezachytil. A protože tu poslední dobou bylo málo fotek čičinek, mám pro vás speciální fotky našich malých satánků, kteří teď už mají necelé tři týdny :))

17.04.10

zastávám se slabších i když nejsou v právu

Tenhle týden jsem nebyla: na GOODWILL party, na koncertu Charlie Straight, na koncertu 100°C, na pivu s Martinem, na kafi s Michalem. 

Tenhle týden jsem byla: ve škole, na koncertu Xindla X, na Mango shopping night, na obědě s Lucinkou, na autosalonu, kde jsem prodávala vstupenky, takže v podstatě nedobrovolně. Ale seděla jsem vedle černého Porsche 911.

Jsem zničená z dneška, 10 hodin sezení na podivné židličce se odrazilo na mých zádech, au au. Autosalon vypadal ale celkem v pohodě, celý den tam s námi strávil skokan na lyžích Janda, holky mi vařily čajík, ať mi není zima, s Anetou byla sranda a zamknout v autě cizího kluka byl jeden z nejvtipnějších zážitků dneška. (Plus heliové balonky :)).

Xindl včera byl dobrej i přes celkem nízkou účast (divte se, v Hrachovci u Valašského Meziříčí :D). S Haninkou jsme si zapěly náš oblíbený Hollywood, já si dala dokonce dvě a půl piva! 

Ve čtvrtek jsem byla na Mango Elle shopping night nebo jak se to přesně jmenovalo, v Ostravě. Potkala jsem se tam s Michelle a koupila jsem si obyčejný pruhovaný tílko na léto. A taky botky v Humanicu, brzy ja na mně uvidíte!

Ráno cestou na autosalon jsem zase potkala tu nádhernou kočičku, se kterou si vždycky podívám a dnes jsem vám ji vyfotila!

Abych nezapomněla, minulou sobotu jsme s Haninkou nacvičovaly líčení ála Amy Winehouse, tak jsme se zmalovaly jako obrázky. Taky vám ukážu jednu fotku, ať nejste o něco ochuzení! :)

Haninky voda, moje pivečko a v pozadí Xindl X.
Chci s tebou plout po řece Styx a je mi fuk, žes měla styk s Pepou i s Frantou s colou i s fantou s korporací tou i tamtou...
Škoda, že nejde vidět panenka Marie za mnou.

09.04.10

So many nights so many mornings

Dnes jsem se s našima stavila do Tesca a koupila jsem si tam super růžové tenisky! Úplně jednoduché, ale krásné. V Tescu :D Překvapilo mě to, hned v nich půjdu ven. Tentokrát jsem si pro vás připravila chvalozpěv na pleťovou kosmetiku, co poslední dobou používám. Je to trio od značky Neutrogena.
Úplně vlevo je odličovací krém, který jsem koupila na Kypru. V Česku ho neprodávají a netuším proč! Ostatní věci od Neutrogeny tu jsou, ale ten odličovací krém. Protože mi dochází, tak jsem se po něm dívala na netu a dá se v pohodě koupit na ebay (naštěstí!). Odličuje skvěle, poradí si s řasenkou, linkama, tunou očních stínů a makeupem. Pleť je po něm super hydratovaná a hlaďounká. Uprostřed je každodenní peeling. Čtete správně, fakt je každodenní, proti černým tečkám. Musím říct, že co ho používám je moje pleť čistější a celkově jasnější! Takže jeho koupi doporučuji. Jediné mínus je, že nevoní, spíš smrdí... tak lékařsky, víte co myslím :). Do třetice je pleťový krém. Taková třešinka na dortu, hydratuje a celkem pěkně voní. Mé dynamické trio, kterého se jen tak nevzdám! Neutrogena se prodává běžně v drogeriích a tyhle výrobky stojí každý okolo 150 Kč.
Dnes ráno ještě svítilo sluníčko, později pršelo a teď se stmívá... a vypadá to že možná ještě trochu prší, to si teda ještě rozmyslím ty nové růžové tenisky.
Jo, mám novou rtěnku. Nemohla jsem si pomoct. :D Ale stála jen 49 Kč, tak to není taková hrůza. I když to nepomáhá mému cíli nehromadit věci a víc je používat než nakupovat. Tuhle ale používám teď pořád, je zářive růžová, do příštího postu ji vyfotím, teď už je na to tma.
Má obsese! Písnička Superfast Jellyfish od Gorillaz! Miluju ji a miluju video k ní a ten refrén a všechno. Gorillaz rules!

04.04.10

Queen of random

What a beautiful Sunday! :) Vypadá to, že je tam krásně, ale strašně fouká, takže mě ven nedostanete! :D Včera jsme byly teda s kamarádkou na večeři v řecké restauraci a nebylo to tak strašné, jak jsem si myslela, že to bude. Řeckých jídel tam měli hodně, dokonce i řecká vína apod. takže překvapili. Já si nakonec dala salát s tuňákem, jen toho tuňáka jsem tam musela celkem hledat :D. Večer jsme se dívaly na Sex ve městě - film, v nějaké delší verzi, protože tam byly scény, které jsem v té předchozí, co jsem měla, nebyly. Tak jsem byla ráda, žejo, když už jsem to viděla asi po dvacáté :D 
Všichni si stěžujou na tumblr, ale já jsem do toho zamilovaná :D. Sleduju všechny stránky se super fotkama, pořád objevuju nové, dokonce jsem si založila svou, kde "reblogguju" fotky co se mi líbily jinde, ať to mám hezky všechno pohromadě. Adresa mého tumblr je computercamplove.tumblr.com. Ani netušíte jaké to bylo drama, vymyslet nějaký název a tohle je jediný, který z mých asi dvaceti návrhů byl volný. Název je podle písničky od Datarock, kterou miluju, je taková správně úchylná. Mou novou oblíbenou stránkou tam, je fuckyeahprettynails.tumblr.com, najdete tam spoustu fotek pro inspiraci... :) Pro blázny, zamilované do laků na nehty!
Svačinka. Paní Vanilka prostě :D.

03.04.10

Jarmark

Dnes ani trochu módy a kosmetiky, ale tradiční Velikonoční jarmark ve Valašském muzeu v přírodě! :) Byly jsme se tam podívat s mámou, tak jsem vám vyfotila, co se tam dá pěkného koupit. Kromě keramiky, velikonočních věcí apod. tam bylo plno jídla, langošů, bramborových placek, klobás a kdoví čeho všeho... Protože je dnes krásně tak tam bylo plno lidí, skoro se nedalo hnout. Nám to ale nevadilo, protože jsme objevily stánek s kávou, kde dělali snad vše, dokonce tam měli i frappé (a opravdový přístroj na frappé, jaký znám z Řecka) nebo koktejly <3, tak jsme byly spokojené.
Hodně stánků bylo i mimo muzeum, zde na fotce je náš krásný park.

02.04.10

Procházka

Včera se udělalo krásně, tak jsme s Haninkou vyrazily na procházku. Prošly jsme celý park, udělaly pár fotek na sexy soše a nakonec šly do čajovny, protože jsme v tom parku dostaly strašnou chuť na vodní dýmku :D. Dneska sněží a prší a tak,ale mě je to jedno, jsem teď doma a ven jdu až večer, na party k Sissince a tam se nějak dopravím :). Měly jsme jít dnes se Sissi ke kadeřnici, ale ta je nemocná, takže to nevyšlo a já budu vypadat jako koště ještě kdoví jak dlouho. 
Pejsek tam chudák stál sám a čekal...:D Pěknej ne?
Muzeum! Z venku. Zítra tam jdu na jarmark, tak vyfotím snad i zevnitř.
Na erotické soše. Vypadám tam blbě, ale garantuju, že jsem na ostatních vypadala ještě hůř :D.
Haninka se nemohla vyšplhat. Ale nakonec to zvládla :).

01.04.10

You set me on fire

Protože mi nějak chybí čas na psaní blogu, tak jsem se rozhodla zkrátit survey a dát zbylých pár dní najednou. Už naštěstí nemám depresi a konečně mám trochu sílu psát absolventskou práci. Už mám docela kus, ale pořád mi dost chybí a to už jsem popsala minimální počet stránek, nechci to moc přetahovat, ať to nemá 100 stran jako bakalářka kamarádky o umělém kyčelním kloubu (studuje fyzioterapii :). Dnes je apríl, takže nevěřím nikomu a ničemu :D. Chceme napálit jednoho našeho manažera, tak doufám, že to tu nečte, aby to nevěděl předem...ale stejně asi něco tuší, kdo jiný by byl náš cíl, žejo XDDD Tak survey s odkazy jenom, at se to moc nenatáhne :) 
Day 10 - A song from your favorite band (Arctic Monkeys - Brianstorm)
Day 11 - A song that no one would expect you to love (Hanson - MMMMBop) XDD
Day 12 - A song that describes you (takový si nemůžu žádný vybavit....)
Day 13 - A song from your favorite album (Green Day - Letterbomb z American Idiot)
Day 14 - A song that you listen to when you’re angry (Lostprophets - Dstryr dstryr XDD ne, nevím, já když jsem naštvaná, tak mám radši ticho :)
Day 15 - A song that you listen to when you’re happy (těch je! Když jsem šťastná, tak se mi líbí všechno. Tak třeba Peter Bjorn and John - Young folks)
Day 16 - A song that you listen to when you’re sad (Green day - Good riddance)
Day 17 - A song that you want to play at your wedding (nemám ani ponětí. Na svatbě mi bude hrát nějaká super kapela určitě (třeba Green Day XDDD), takže jejich hity..kdoví...:)
Day 18 - A song that you want to play at your funeral (Foo fighters - Learn to fly) - na to se podívejte, nejlepší video :D
Day 19 - A song that makes you laugh (vše od Kapitána Dema. Je to magor :))) Nový prsa nebo Mám přítele)
Day 20 - Your favorite song at this time last year (Sunflower Caravan - What is happiness)
 
Opět jsem na praxi a nejdou mi tu videa z youtube, tak mě omluvte, kdybych tu dala nějaké blbé odkazy nebo tak...to jen tak trefuju :)